Конкурси

"Політ у Космос вихованців БДЮТ"

Космос завжди привертав наше захоплення та допомагав розширити горизонти нашого розуміння. Це місце, яке одночасно незвідане і прекрасне, залишаючись завжди важливою таємницею. І відкрити цю таємницю легко – достатньо взяти безхмарну ніч, підняти погляд до неба та дати вільній уяві здійснити подорож у вічність.

17:55 23.01.2024

14.12.2023р. Перші досягнення з з вокалу

Нарешті дочекалися! Нарешті отримали нагороди! Учні вокального гуртка Диканського БДЮТ стали переможцями на міжнародному двотуровому конкурсі “В унісон”. Вони виступали в номінації “Естрадний вокал”. Свої таланти діти презентували в режимі онлайн. Це вокально-інструментальний фестиваль музичних мистецтв, де був дуже прискіпливий відбір. Ми отримали три других місця, чим особливо пишаємось.

14:34 18.12.2023

Конкурс "Збережи ялинку" 2023.

Грудень – час підготовки до новорічний свят. А ще – період зимових конкурсів. У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.

11:02 18.12.2023

25.11.2023 Вокальний гурток. Участь у конкурсі.

За результатами І туру ІІІ Міжнародного двотурового конкурсу мистецтва "В унісон" ,що проходив у онлайн формі, вихованки вокального гуртка Кузьменко Поліна, Бугай Ірина, Овчаренко Аліна пройшли до ІІ туру, який відбудеться 27 листопада. Всього в конкурсі брало участь більше 100 учасників. До другого туру пройшло 58, серед яких і наші дівчатка. Пишаємось вами та віримо у перемогу!

09:58 14.12.2023

20.09.2023р. "Наша свобода понад усе"

Кожного року Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) проводиться обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу".

11:08 12.10.2023