Конкурси

Конкурс "Моя Україна"

Полтавський Оцнттум проводить конкурс учнів молодшого шкільного віку  з 8.04.24 -22.04.24. "Моя Україна", дистанційно.

11:21 16.04.2024

Результати конкурсу з ПТМ (другий етап)

II місце (командне) в обласному онлайн-конкурсі Полтавський Оцнттум з "Початкове технічного моделювання" (див. таблицю) Святослава Тютюник - I місце (творче завдання); II місце (теоретичний залік), а Кіріл Мороз - III місце (конструкторське завдання).

10:54 16.04.2024

Конкурс з ПТМ

Обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання проводиться дистанційно Полтавський Оцнттум.

10:31 16.04.2024

"Політ у Космос вихованців БДЮТ"

Космос завжди привертав наше захоплення та допомагав розширити горизонти нашого розуміння. Це місце, яке одночасно незвідане і прекрасне, залишаючись завжди важливою таємницею. І відкрити цю таємницю легко – достатньо взяти безхмарну ніч, підняти погляд до неба та дати вільній уяві здійснити подорож у вічність.

17:55 23.01.2024