Екскурсія до картинної галереї

Дата: 05.06.2021 08:30

Сьогодні ми з нашими діточками побували в картинній галереї.

Розпочали наше заняття з вручення грамоти відділу освіти нашій Ані Олефиренко, адже , дівчинка завжди приймає активну участь у всіх заходах Будинку творчості. Двічі спробувала власні сили ,навіть, у обласних конкурсах. Дякуємо Ані та її матусі за активність і побажаємо успіхів у подальшому.

Після привітань відвідали картинну галерею селища. Тут зібрано дуже багато картин різних жанрів. Особливо сподобалось дітям переглядати портрети та характеризувати зображених на них людей. Адже це найскладніші твори в мистецтві.

Дуже сподобалась кімната в українському стилі з піччю, розписану орнаментами, та предметами побуту українців. Переглянули картини з традиціями святкування Різдва та інших свят , Сорочинської ярмарки та краєвидів Диканьки.

Дякуємо за таку чудову можливість споглядати скільки прекрасного, зібраного в одному місці. Сподіваюсь, ми ще не раз повернемось сюди за приємними враженнями.

Керівник гуртка образотворчого мистецтва та декоративного розпису - Артюх С.