для людей з порушеннями зору
Диканський будинок дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради

"Осінній марафон"

Дата: 30.11.2021 08:59

Вже прийшла чарівна мить-

День осіннього вітання

І останнього прощання.

Вже зима услід свистить!

Веселою та пізнавальною виявилася екскурсія чарівними куточками селища Диканьки, яку діти назвали "Осінній марафон".

Дружньо подорожували цікавим маршрутом вихованці гуртків "Культура мови та спілкування"(керівник Олена Жданова) та "Початкове технічне моделювання"(керівник Вікторія Оксьоменко).

Першою зупинкою був пам'ятник "Катюші", на якій діти дізналися про історичні моменти перших залпів бойової машини та її обладнання. Наступною зупинкою був Дзюбин став, біля якого діти поспілкувалися про бережне ставлення до рідної природи та її середовища з керівником гуртка Оленою Ждановою. Також була проведена театралізована сценка та гра-аукціон "Овочі".

Подолавши невеликий перевал, діти опинилися біля Свято-Троїцької церкви історичної пам'ятки 18-го ст.та дізналися про архітектурні особливості споруди. Далі на нас чекала парова машина. Ох і цікава техніка! Наші хлопці швидко зрозуміли, як колесо крутило молотарку, а бочка з водою перетворювалася в пар....

На завершення на дитячому майданчику відбувся конкурс на кращого грибника, після якого діти скуштували гарячу піцу по-домашньому у рідному Будинку творчості.

Культорганізатор Алла Оніпко

#диканськийбудиноктворчості