06.05.2022 ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА

Дата: 09.05.2022 09:21

ТЕМА: КАЗКА - БАЖАННЯ ЧУДА, РАДОСТІ. ВСЕПЕРЕМОЖНА СИЛА ДОБРА У СВІТІ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ.

МЕТА: вчити дітей доброти, справедливості;

виховувати вміння обдумувати свої вчинки; вчити прагненню творити добро в реальному житті.

Діти, на попередніх заняттях ми говорили про мову, про літери та їхнє життя в алфавіті; робили онлайн - подорожі в місця де народжуються книжки та в бібліотеки...

А давайте уявимо хоч на хвилинку, що у світі враз зникнуть всі букви. І що тоді станеться з книгами, журналами та газетами? Так, їх не стане. Жодна книга не може бути надрукована, якщо не існуватиме літер! Саме тому ви маєте добре навчатися, щоб знати якомога більше, набиратися з книг життєвої мудрості народу, збагачуватися нею і ділитися нею з ближніми.

Існує книг багато на землі,

Вони цікаві, мудрі та повчальні.

Та кожен з нас, дорослий чи малий

Казки читає - дуже вони гарні.

Казки упродовж віків були і залишаються проповідниками доброти і милосердя. Напевне кожен з вас помічав, що в казках завжди перемагає добро і справедливість.

Казки вчать нас досягати в собі тих християнських висот моралі, яких нас учив і Господь, вони виховують ті чесноти, без яких ми не зможемо стати справжніми християнами.

Читаймо старі і нові добрі казки! Та станьмо добрішими і розсудливими!

А також перегляньте на вихідних днях збірку улюблених казок!

Керівник гуртка

Алла Оніпко