Різдвяні зустрічі в Будинку творчості!

Дата: 12.01.2022 14:30

Приємні, святкові миті нас завжди надихають для радості і щастя, для добра і любові! Творчість живиться позитивними емоціями, доброзичливим спілкуванням, гармонією з оточуючи світом і людьми! Різдвяні вечорниці об'єднали усіх присутніх чарівною атмосферою тепла і святості, принесли дітям пізнавальні перлини духовності, зігріли щирим спілкуванням, рухливими іграми й танцями. Лунали дитячі дзвінкі голоси в піснях і колядках, защедрували на святі й педагоги "Нова радість стала" та "Добрий вечір тобі". А яке ж свято без гостинців? Наварили українських вареників, щоб Меланочка прийшла, а солодощі та розмальовки діти отримали від Диканської організації ТЧХУ. Найдорожчі спогади дитинства - це сімейні традиції, національні і духовні скарби, ніжне відношення до дитячих мрій, шанобливе ставлення до рідної Батьківщини! Збережемо, збагатимо та передамо Різдвяні зустрічі з покоління в покоління!!!!

Педагогічний колектив БДЮТ