A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Диканський будинок дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради

Банк обдарованих дітей 2021року

Дата: 09.11.2021 09:24
Кількість переглядів: 9

УКРАЇНА

ВІДДІЛ  ОСВІТИ, СІМ’Ї. МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДИКАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

38500, Полтавська область Полтавський район смт. Диканька, вул. Незалежності, 117, тел. 9-24-45

                                                                      

           Банк даних обдарованих вихованців Диканського будинку дитячої та юнацької творчості

Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області

станом на 01 листопада 2021 року

  

з/п

 

ПІБ вихованця БДЮТ

 

Клас (курс)

 

Назва навчального закладу, назва гуртка (керівник гуртка)

 

Тип обдарованості

 

Заходи, в яких брав участь

 

Результат

Районний етап

Обласний етап

Всеукр. етап

1

Стрижак Михайло Олександрович

2 курс

Полтавська Місіонерська Духовна Семінарія УПЦ.

гурток «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» (М.І. Дєєва)

інтелектуальна

академічна

Змагання зі швидкісної радіотелеграфії

Змагання з радіозв’язку на коротких хвилях

Змагання зі спортивної радіопеленгаціцї

І

І

І

 

І

І

ІІ

І

2

Рокотянський Владислав

В’ячеславович

8

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя», «Гончарство»,

гурток «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» (М.І. Дєєва)

інтелектуальна

академічна

художня

Змагання з радіозв’язку на коротких хвилях

Змагання зі спортивної радіопеленгації

Обласний Конкурс «Дивосвіт»

І

І

І

І

ІІ

 

3

Краснянський Назар Миколайович

2

курс

Полтавський технічний університет ім. Кондратюка,

 гурток «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» (М.І. Дєєва)

інтелектуальна

академічна

Змагання зі швидкісної радіотелеграфії

Змагання з радіозв’язку на коротких хвилях

Змагання зі спортивної радіопеленгаціцї

І

І

І

 

І

ІІІ

ІІ

ІІІ

4

Чипенко Станіслав Миколайович

8

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя» ,

гурток «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» (М.І. Дєєва)

інтелектуальна

академічна

Змагання з радіозв’язку на коротких хвилях

Змагання зі спортивної радіопеленгаціцї

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

 

5

Дзюба Станіслав Вікторович

4

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя» ,

гурток «Початкове технічне моделювання» (В.В. Оксьоменко)

художня,

творча

Конкурс з початкового технічного моделювання

Конкурс «Космічні фантазії»

 

ІІІ

 

І

 

4

Бабенко Аліна Андріївна

4

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя» ,

гурток «Початкове технічне моделювання» (В.В. Оксьоменко)

художня,

творча

Конкурс з початкового технічного моделювання

Конкурс «Космічні фантазії»

 

ІІІ

 

    І

 

5

Тарасова Софія Олександрівна

4

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя» , гурток «Чарівна майстерня» (О.М. Серга)

художня,

творча

Конкурс «Космічні фантазії»

Конкурс «Веселка»

Всеукраїнський Конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина моя Україна»

 

І

ІІ

ІІ

 

6

Коротченко Єлизавета Леонідівна

5

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя» ,гурток «Рукоділля», «В’язання гачком» (О.М. Серга)

художня,

творча

Обласний Конкурс «Дивосвіт»

 

ІІІ

 

7

Кравченко Поліна Яківна

4

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя» ,

гурток «Рукоділля»,

(О.М. Серга)

художня,

творча

Обласний Конкурс «Збережи  ялинку»

ІІ

 

 

8

Розраєнко Єлизавета Миколаївна

1

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя» , гурток «В’язання гачком», «Рукоділля»

(О.М. Серга)

художня,

творча

 

 

 

 

9

Полтавець Ярослава Михайлівна

6

Великобудищанська

ЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Образотворче мистецтво»

(А.О. Кравченко)

художня,

творча

Всеукраїнський Конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі,

Обласний Конкурс «Дивосвіт»

Всеукраїнський Конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина моя Україна»

 

 

 

10

Боровик Маргарита Олександрівна

7

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя», гурток «Рукоділля», «В’язання гачком»  (О.М. Серга)

художня,

творча

Всеукраїнський Конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина моя Україна»

Обласний Конкурс «Намалюй свою мрію»

 

  

 

11

Олефиренко Анна Юріївна

4

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя»

гурток «Образотворче мистецтво»

(А.О. Кравченко)

художня,

творча

Всеукраїнський Конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі

Всеукраїнський Конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина моя Україна»

Обласний Конкурс «Намалюй свою мрію»,
Обласний конкурс «Україна – це ми»

Обласний конкурс «Барвисте перевесло»

 

 

 

12

Савчук Ірина Олександрівна

6

Великобудищанська

ЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку»

(М.І. Дєєва)

інтелектуальна

академічна

Змагання зі спортивної радіопеленгації

 

І

 

13

Слинько Артем Валерійович

4

ОЗ «Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.», гурток «Бісероплетіння»

(О.М. Воронянська)

Художня

Обласний Конкурс «Дивосвіт»

Районний фотоконкурс «Від Вербної Неділі до Великодня»

 

ІІ

 

 

14

Дзюба Станіслав Вікторович

4

ОЗ «НВК імені М.В. Гоголя» , гуртки «ПТМ», «Квіточка», «Ліплення»

(В.В. Оксьоменко)

Художня

інтелектуальна

академічна

Обласний конкурс з ПТМ

Обласний конкурс «Космічні фантазії»

 

ІІІ

І

 

           

 

 

                                           Начальник відділу освіти                                                                                                    Євгеній ЛЕНСЬКИЙ

                                                                                                                    

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень