06.05.2022р. "Мама, матінка, матуся...."

Дата: 10.05.2022 09:42

Восьмого травня в Україні і у світі загалом відзначатимуть День матері.

Мати, мама, матуся, неня – такими високими словами величаємо жінку – матір. Кожного, від немовляти і до глибокої старості, її образ супроводжує через ціле життя.

Мама – перше слово, вимовлене дитиною. В ньому захована неосяжна любов, зворушлива ніжність і турбота матері про своїх дітей. Мама – одна з найдорожчих у світі, людина, яка завжди буде в твоєму серці. Мама – жінка, яка завжди тебе пробачає.

Саме материнство є початком всіх початків, джерелом людського життя. Шанування матері – один з найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей. Вона нас зростила, виховала, навчила добру, леліяла, любила.

До вашої уваги пропоную переглянути цікаві публікації про те, коли та як виникло це свято.

Керівник гуртка Олена Жданова