"Діти - це вічне! І ми їх повинні охороняти!"

Дата: 20.05.2021 09:45

"Діти - це вічне! І ми їх повинні охороняти!"

Такою думкою завершили тему онлайн-зустрічі "Позашкільна освіта - 2021: стан та перспективи", що відбулася 19 травня 2021 року з 10-00 до 13-00 год. 500 фахівців з питань позашкільної освіти, небайдужі керівники і педагоги позашкілля зібралися в Zoom-інтернеті, щоб єдиним серцем висловити ентузіазм і патріотизм у питаннях збереження, розвитку та примноження результатів позашкільної освіти України.

Зареєструватися на Всеукраїнську зустріч вдалося лише на 30 хвилині, бо аншлаг технічної спроможності - "500" ледь поступився для Диканщини.

Конструктивна, інформаційно-насичена, емоційно-толерантна зустріч однодумців позитивно вплинула на перспективне планування роботи нашого позашкільного закладу.

Дякуємо Міністерсту освіти і науки України, Центру Позашкільної освіти України, спікерам конференції за теплу зустріч!

Директор БДЮТ. Марина Дєєва