Нагородження переможців онлайн-конкурсу "Від Вербної Неділі до Великодня"

Дата: 04.05.2022 09:52

З великою радістю отримували подарунки діти в Будинку дитячої та юнацької творчості. Переможці Антон і Анастасія з Балясного вперше завітали до наших кімнат, ознайомилися із творчістю вихованців гуртків, споглядаючи їх виставкові роботи. Зустрілися і з керівником гуртків Аллою Оніпко, яка вже декілька років поспіль працює з дітьми на базі Балясненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Депутат Диканської селищної ради Покутня Христина щиро вболівала за учасників та милувалась гарними фотороботами конкурсантів. Підтримуючи творчість дітей, передала яскраві подарунки, що спонукатимуть до розвитку здібностей та дрібної моторики. Печиво і солодощі від Наталія Мельник (голови районної організації товариства Червоного Хреста України) отримали і переможці онлайн голосування (Антон, Михайло та Анастасія) , і переможці глядацьких симпатій (Спаська Марія, Король Маргарита, Бабенко Аліна).

Щиро дякуємо за підтримку дітей в цей нелегкий для усіх час!!!

Єднаймо дітей навколо творчості!

Директор БДЮТ Марина Дєєва