03.05.2022 Дистанційне заняття. Вокальний гурток

Дата: 03.05.2022 09:55

Доброго ранку, любі учні та учениці! Цими вихідними (а саме 8 травня) в Україні відзначатиметься зворушливе свято - Міжнародний день матері. Травень вибрали не випадково - адже саме цього місяця шанують Пречисту Діву Марію, матір Ісуса Христа. До неї жінки споконвіку звертаються в тяжкі хвилини життя, коли потрібна допомога та заступництво. Крім цього в останній місяць весни природа оживає, навколо квітнуть запашні квіти, а тому це - найкращий час, щоб привітати матусю.

Мама - найважливіша людина в нашому житті, яка завжди знає, що ми відчуваємо, і підтримає у скрутній ситуації. День матері - хороший привід обійняти маму і подякувати їй за все. А ще - заспівати чудову пісню, яку ми з вами сьогодні розпочнемо вивчати!

Отож завдання на сьогодні: вмикаємо пісню, спочатку просто слухаємо її декілька разів. Зупиніть музику і прочитайте виразно текст пісні. Починайте співати текст на мелодію.

Уявляйте, як подаруєте цю пісню мамі! Нехай урок буде в задоволення!

Керівник гуртка Юрій Москаленко