Конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі

Дата: 27.10.2021 09:55

20 жовтня 2021 Департаментом культури молоді та сім'ї Полтавської міської ради відбувся відкритий дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі.

Метою конкурсу було вшанування пам'яті маленької художниці Саші Путрі, висвітлення її творчості, надання дітям - учасникам Конкурсу - можливості реалізувати власні творчі здібності.

Завдання Конкурсу- заохочення дитячої творчості, створення умов для гармонійного розвитку дитини, висвітлення багатогранності творчої особистості, розвиток творчого потенціалу у дітей; виявлення, стимулювання та підтримка юних талантів.

Участь взяли: Полтавець Ярослава "Мудрість врятуює світ", Олефиренко Анна "Мої папуги" , Коваленко Злата "Моя родина".

Дані роботи були відправлені до Полтавського художнього музею ( галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка.

Чекаємо результатів

Керівник гуртка: Кравченко Анжела

На зображенні може бути: птах

Можливо, це художній твір flower