МИ ПОРЯД!

Дата: 06.05.2022 10:02

Четвертий четверг спілкуємося і працюємо ручками, обіймаємось і слухаємо з перших вуст про те, що бачимо лише в новинах. Ми чуємо відгуки від вдячних учасників наших заходів психо-соціальної підтримки й розуміємо, що таке спілкування конче необхідне та корисне.

Inna Rokotyanska та Руслана Яківець з особливою увагою ведуть годину спілкування з дорослими, а Елена Жданова виготовляла з дітьми вітальні листівки до Дня Матері.

Чудові хвилини взаємодії пролетіли так швидко... Довірительна розмова за солодким столом із старшими дітьми про пережиті місяці там, на війні, безцінна... Вражені гостинністю Диканьки, організацією волонтерської діяльності ТЧХУ, відношенням громади та співучастю, з великою вдячністю і бажанням нових зустрічей наші гості залишили приміщення Будинку творчості.

Запрошення до відбудованого Харкова і звільненого Ізюму ми вже отримали!!!!!

З Любов'ю в серці, колектив БДЮТ,

Районна організація ТЧХУ