Цікаве заняття на свіжому повітрі з користю.

Дата: 06.10.2021 10:16

Осінь нам завжди дарує багато природного матеріалу для втілення самих різних творчих ідей. Листя всіляких видів і кольорів можуть стати основою для створення гербарію, панно з сухоцвітом або різних картин. Щоб зберегти дари природи в їх первозданному вигляді, потрібно вміти правильно сушити листя. Якщо дотримати всі тонкощі цього процесу, то вони не втратять свої яскраві фарби і форму. Зібрані вологі листя після сушки можуть покритися бурими плямами. Це правило не стосується збору мохів та лишайників. Їх якраз таки слід збирати після дощу.

При зборі опалого листя потрібно обов`язково звертати увагу на наступні моменти:

листя повинні бути свіжими, недавно впали з дерева;

листок повинен бути плоским, що не закрученим від старості;

на вигляд рослина має бути чистим, без пошкоджень і слідів гнилі;

черешки листя повинні бути свіжими і не скрученими.

Після збору потрібно негайно приступати до сушінн. Так на гуртку"Екологічний дизайн" теж заготовляли листочки для подальшого виготовлення різних композицій. Сушка рослин в книзі - найпростіший і всім знайомий спосібДля цього листя вкладають між сторінками книжки, не внахлест. Книгу закривають, а зверху на неї кладуть вантаж. Щоб захистити поверхню сторінок від вологи, що виділяється листям, між ними вкладають додаткові аркуші перфорованого паперу або паперові серветки.

Керівник гуртка:"Екологічний дизайн"Воронянська Ольга.

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять, взуття, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: дитина, стоїть, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, зокрема Olay Lyly, люди стоять, взуття, дерево та на відкритому повітрі