Яскраве "Свято мови"

Дата: 26.02.2021 11:08

Яскраве "Свято мови", присвячене Міжнародному дню рідної мови та 150 річниці з дня народження Лесі Українки, пройшло у Будинку дитячої та юнацької творчості 25 лютого. Вихованці гуртків "Культура мови та спілкування", "Рукоділля", "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку", "Образотворче мистецтво", "Квіточка" прийняли активну участь в підготовці та проведенні заходу. Діти вивчили вірші про мову, вірші Лесі Українки, скоромовки, гуморески, українські пісні, залюбки декламували та співали. Цікава інформація про рідну мову, конкурсні розваги від керівника гуртка Олени Жданової, рухливі ігри, український гопачок від культорганізатора Алли Оніпко, акапельна українська пісня від культорганізатора та автора цих рядків (в два голоси) і гучні українські пісні дітей під "карооке" перетворили захід на незабутнє сімейне свято споріднених творчістю людей! Подарунки від Червоного Хреста порадували дітей, безпрограшна лотарея з яскравими книжками і розмальовками від благодійної акції ТЧХУ "Діти дітям" залишили наших вихованців враженими! "Як добре, що є такий Будиночок, де ми відчуваємо себе, як вдома!", - пролунало з дитячих вуст. А для нас - це найвища оцінка.

Дякуємо, шановні батьки, що ваші діти долучаються до творчості!

Директор БДЮТ М. Дєєва