Листівочки власноруч

Дата: 11.02.2021 12:36

Звичайно ж ми не могли обійти увагою виготовлення валентинок. Свято нещодавно ввійшло в наше життя, і не хотілось щоб діти витрачали кошти на придбання дешевих листівок, які можна роздрукувати й вдома на принтері. Але куди дорожчі власноруч намальовані листівочки. Кожен індивідуально підбирав необхідну йому листівку, хтось хоче подарувати батькам, друзям чи рідним. Адже, не обов'язково чекати дня святого Валентина чи 8 березня. Куди приємніше отримати подарунок чи квіти просто так, як вчили нас добрі старі улюблені мультфільми. Тому дітки обирали звіряток, котиків, пташечок, зайчиків і навіть їжачків. Про велике і справжнє кохання нашим вихованцям думати ще зарано , а от симпатія виникає від посмішки і дружби . Тому наші дітки дарують ці посмішки і веселі малюнки щодня.

Керівник гуртка образотворчого мистецтва - Артюх Світлана.