Кумедний зайчик

Дата: 20.01.2021 12:45

Гурток:"Умілі ручки"

Тема: "Зайка"

Ні для кого не секрет, що діти обожнюють майструвати різні вироби. І дорослі повинні не тільки забезпечити дітей необхідними матеріалами, а й на перших порах допомогти в реалізації різних ідей. Ось тільки безмежна фантазія і вміння придумувати цікаві вироби буквально з нічого відрізняє далеко не кожного. Тому я пропоную вивчити технологію виконання оригінальних і нескладних виробів з паперу.

Обладнання:

?ножиці;

?простий олівець, фламастер;

?кольоровий папір або картон;

?будь-який канцелярський клей.

Техніка безпеки з ножицями обов'язкова.

Додатково потрібно буквально все, що душа забажає. Як декоративні елементи можна використовувати блискітки, бісер і стеклярус, хутряні помпони, атласні стрічки і багато чого ще. Оскільки кожна дитина дуже індивідуальний, його творчий потенціал, фантазія, креативність істотно відрізняються. Хтось може навіть звичайну і нескладну саморобку оформити таким чином, що буде око не відвести. Тому важливо самостійно визначити, що знадобиться для творчості.

Керівник гуртка Гринь Каріна