Новорічна обрядовість

Дата: 24.12.2020 13:30

Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят: заздалегідь готуємо подарунки, продумуємо як і з ким будемо святкувати.

А свят зимою й справді чимало. І кожне має свої звичаї та обряди. Деякі з'явилися ще в прадавні часи, інші – трохи пізніше.

Вихованці гуртка "Культура мови та спілкування" Диканського НВК імені М.В. Гоголя прослухали цікаву, змістовну та пізнавальну інформацію про новорічну обрядовість від Онищенко О.А.(працівника Дитячої районної бібліотеки)

Дітлахи згадали щедрівки та колядки, які вони готували на свята, по бажанню розповідали та співали.

З допомогою Оніпко А.В.( кульорганізатора Диканського БДЮТ) провели рухливі ігри, ігри на тренування пам'яті та уваги.По закінченню цікавого заняття вихованці отримали цукерки та маленькі подарунки "Смайлики" - печатки

(за підтримки "Червоного хреста").

Дітлахи отримали масу задоволення та хорошого настрою!

Керівник гуртка "Культура мови та спілкування" Олена Жданова.