12.08.2022 Янголи-охоронці для наших воїнів

Дата: 12.08.2022 14:35

Вітаю з Днем Молоді! Коли працюєш з дітками, то відчуваєш себе дуже молодою, юною....дитяча атмосфера заповнюює мою душу. Як цікаво працювати з дітьми! Вони щирі, енергійні, розумні, ініціативні, з патріотичним духом( начебто не по роках), з дитячою безпосередністю, баченням свого світу. Наші заняття проходять у не вимушениій атмосфері. Разом обираємо завдання для наступних занять .... і цього разу вирішили зігріти серця наших ЗАХИСНИКІВ. Два дні кропіткої роботи і дитячі рученята створили 36 Янголів-охоронців та 73 патріотичні браслети, які передали у волонтерський центр Ніна Моргунова для наших ВОЇНІВ. Кожна дитина з любов'ю у серці виготовляла свій обережок, вірила, що збереже життя нашим захисникам і приблизить перемогу нашій батьківщині. Коли дивишся на дітей, на їх патріотичний настрій, не дитяче переживання за життя наших ХЛОПЦІВ, навертаються сльози, як швидко подорослішали наші діти, як вони намагаються допомогти. На ярмарку продавали свої вироби, щоб зібрати кошти для ЗСУ. З таким підростаючим поколінням, ми впевнені, що наша Україна буде - вільною, квіточою, щасливою, не переможною!

Керівник гуртка Виктория Оксёменко