30.06.2022р. "Розмаїття літньої пори!"

Дата: 30.06.2022 14:30

Що може бути прекрасніше літньої пори року?

Літо – це та найчарівніша пора, коли школярі закінчили навчання і попереду стільки відкриттів: довгі прогулянки в лісі, купання в теплій морській воді, походи в зеленіючий ліс і постійні спостереження за всім оточуючим світом.

Адже саме літо дарує нам всю красу і яскравість фарб: зелена травичка, квітучі рослини. А яке пекуче сонце…

Від зимової сплячки прокидаються всі комахи, і наповнюють наше життя приємним дзижчанням.

Саме так у кожного з нас асоціюється літо.

Досить цікавим виявилося заняття для вихованців гуртка "Культура мови та спілкування". Щоб трішки пригадати про дари літа та літні місяці дітки розгадали ребуси та цікаві загадки, після чого виконали цікаві та різноманітні роботи: веселі медузи, різнобарвні метелики та розмалювали фігурки морозива, квітів та комах.

Але досліди продовжуються, адже попереду ще два місяці спекотного літа!

Бажаю моїм вихованцям цікавих відкриттів та приємних вражень від літнього відпочинку!

Напевно, у кожного залишаться спогади, які мимоволі змусять нас задуматися, поміркувати або просто викликають посмішку після проведеного літнього відпочинку.

Керівник гуртка "Культура мови та спілкування" Олена Жданова