Чекаючи зелених свят!

Дата: 04.06.2021 14:33

Свято-Троїцький 200-річний храм - культурна спадщина Диканьки, перлина нашого краю. Відвідали сьогодні святиню 35 вихованців з трьох гуртків разом зі своїми керівниками Вікторією Оксьоменко, Оленою Ждановою та автором цих рядків. Культорганізатор БДЮТ, керівник гуртків соціально-реабілітаційного напрямку Алла Оніпко розпочала розповідь про храм. Продовжив екскурсію настоятель храму отець Євгеній, який ласкаво благав дітей бути обережними під час літніх канікул, слухати батьків, дорослих, вчителів та зростати добрими дітьми, назвавши дітей янголами.

Дзвіниця зі святковим переливом дзвонів, щедрі гостини у трапезній храму, перша поставлена свічка за здоров'я рідних і щира посмішка батюшки обов'язково відгукнулися у дитячих серцях.

Дякуємо приходу Свято-Троїцького храму за шану і любов до наших дітей.

Директор БДЮТ. Марина Дєєва