Так люблю свою роботу, що працюю і в суботу!)))))

Дата: 22.12.2021 14:35

Будинок дитячої та юнацької творчості відкриває свої двері для гарних заходів та творчих задумів навіть у вихідні дні. Педагогічний колектив, не байдужий до волонтерського руху Червоного Хреста Полтавщини і Диканщини, організував перше зимове свято Миколая. Керівник вокального гуртка Юрій Москаленко підготував зі своїми юними вокалістами музичні дарунки для дітей з інвалідністю і дивував своїм чарівним співом! Культорганізатор Алла Оніпко вдало поєднала духовні оповідання, святкові кросворди, загадки, гру у "сніжки" з жартівливими іграми і веселими танцями! Керівники гуртків Оксана Серга, Вікторія Оксьоменко, Анжела Кравченко радували дітей яскравими майстер-класами і аквагримом! Усі були задоволені, бо по- сімейному відпочивали, спілкувались, розважались! Найкращим дарунком була офлайн-зустріч! А солодощі і фрукти діти отримали, дякуючи добрим людям!

Директор БДЮТ Марина Дєєва