12.08.2022 ВІРЮ В ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

Дата: 12.08.2022 14:41

В рамках проведення комунікаційної кампанії "Вірю в збройні Сили України" наші гуртківці та діти з сімей ВПО долучилися до ряду заходів.

Виховна патріотична година об'єднала діток в добрій справі. Вихованці дізналися більше про Україну, долучилися до акції "Намалюй захиснику" та "Лист воїну", виготовили чудових янголів-оберегів, які полетять на передову охороняти наших захисників, писали листи, робили оригінальні сувеніри.

Яскравим спалахом дитячих емоцій була участь вихованців у ярмарку в підтримку воїнів ЗСУ.

Благодійні майстерки доповнили бюджет ярмарку, а діти здобули досвід майстерності.

Власноруч приготовані смаколики від гуртківців та педагогів Будинку творчості теж принесли немалі кошти, які будуть використані для підтримки наших захисників-земляків.

Завдяки злагодженій роботі педагогів Марина Дєєва , Елена Жданова , Вікторія Оксьоменко , Анжеліка Кр , Серга Оксана та Алла Оніпко було залучено більше ста дітей до патріотичного виховання.

Культорганізатор та керівник гуртка

Оніпко Алла