День знань у позашкільному закладі

Дата: 01.09.2020 14:48

1 вересня - святковий день для дітей і їх батьків, для вчителів шкіл і всієї громади! Бо жодна людина не байдужа до спомину про дитинство та шкільні роки. А якщо у сім'ї є школяр, то погляд усієї родини прикутий до першого вересневого дня! Позашкільний заклад в цей день має дещо інше життя. Святково вбрані вихованці не приходять, дзвоник не лунає і кімнати Будинку творчості не чують дитячого гомону. Але свято колективу, хоча без привітань і квітів, ніхто не відміняв!

Засідання педагогічної ради про організацію навчального року, який у Позашкіллі розпочинається з 15 вересня, привітання колективу у вузькому колі колег та фото на згадку пройшли у гарному настрої і творчому пошуку.

На засіданні педагогічної ради обговорили питання:

1. Планування роботи БДЮТ в умовах адаптивного карантину та шляхи вирішення завдань розвитку закладу у 2020 - 2021 н.р.
  2. Про організацію дистанційної роботи в закладі позашкільної освіти при можливому стані карантину.
  3. Затвердження навчально-планової документації на 2020 - 2021 н.р.
  4. Планування виховної та просвітницької роботи з вихованцями в умовах адаптивного карантину в процесі гурткової та суспільно-масової роботи.

Методист БДЮТ Олена Жданова