Готуємося до зустрічі святого Миколая!

Дата: 15.12.2020 14:38

Карантинні обмеження не дають змогу колективу БДЮТ подарувати свято для дітей з особливими потребами, як у минулому році. Тому вирішили вийти із ситуації по-іншому - привітати дітей вдома, передати гостинці від святого Миколая. Долучили до справи любові і добра небайдужих підприємців, які щедро надали новорічні подарунки. Щиро дякуємо за підтримку ідеї та допомогу Зв'ягольському Володимиру (депутату Диканської селищної ради), Третяку Андрію (ПП в с. Писарівщина), Ганзі Мирославі (магазин "Дубки"), Оксані Фоменко (магазин "Орхідея"), Тарасенко Вікторії (ПП в м. Полтава) та тим, хто благодіяв таємно! Керівники гуртків виготовляли з вихованцями Будинку творчості новорічні прикраси - "ангелочків", щоб святий Миколай приніс разом із подарунком і Різдвяну радість!

Співпрацюючи з міжнародною організацією товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ), ми вчимося дарувати тепло і добро тим, за кого вболіває і серце, і душа.

Хто бажає долучитися до вчинків святого Миколая? Співпрацюйте з нами!

Директор БДЮТ, волотер ТЧХУ М. Дєєва