22.06.2022 ЛІТО З "МИ ПОРЯД"

Дата: 23.06.2022 15:16

Найціннішим скарбом для кожної людини є родина. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки сім'я дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому. Саме в сім'ї ми відчуваємо підтримку і любов.

Такими теплими словами розпочався захід для діток з родин внутрішньо переміщених осіб та Диканської громади.

Весела руханка від Юрій Москаленко під слова пісні про родину звеселила усіх - дітей і дорослих. Юрій закликав любити, бережно відноситися до своїх батьків та обіймати їх. Тому в кінці всі щиро обіймалися.

На захід зібралися ті, хто не встиг подарувати татові на день батька вишукану краватку, зроблену власноруч під чуйним керівництвом Елена Жданова . Тому - творчості не було меж. Веселий гамір 22 -х дітей та різнокольорові гамми краваток - звеселили приміщення Будинку творчості!

Культорганізатор

Алла Оніпко