Пластилінографія

Дата: 15.03.2021 16:10

Пластилінографія - один з видів народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва в естетичному розвитку людей. Являє собою створення ліпних картин із зображенням більш-менш опуклих, напівоб'ємних об'єктів на горизонтальній поверхні. Основний матеріал - пластилін. Можливе використання комбінованих технік. Наприклад, декорування поверхні бісером, насінням рослин, природними матеріалами. Дуже цікаво працюємо на гурточку "Ліплення". Пізнаємо техніки пластилінового живопису, який з'явився порівняно недавно, наприкінці минулого століття. Виконати роботу у такій техніці зможе навіть дитина. Тут головне терпіння. Спочатку освоювали тільки дітки, художники вважали це пустощами. А ось вихователі у дитячих садках з задоволенням розмазували з дітками пластилін по картону. Цей процес розвиває дрібну моторику, уяву та зміцнює м'язи рученят.

Керівник гуртка В.Оксьоменко