Майстер-класний вечір "Моя квітуча Україна"

Дата: 09.08.2021 18:07

7 серпня педагогічний колектив Диканьсого БДЮТ розпочав низку районних заходів, приурочених 30-річчю Незалежності України. Дощовий суботній день завершився цікавим і яскравим заходом на території молодіжного простору "Яблуко". Більше 70 дітей і молоді нашої територіальної громади змогли попрацювати умілими ручками на чотирьох майстер-класах з креативними керівниками гуртків будинку творчості та порадувати себе аквагримом від нашої художниці Анжели Кравченко.

Виготовлені власноруч патріотичні листівки "Я люблю Україну", троянди з легкого пластиліну, квіти з гофропаперу, підсвічники для родинних свят стануть доброю згадкою про наш позашкільний заклад. РR- захід Диканського БДЮТ презентувала присутнім культорганізатор Алла Оніпко, запрошуючи дітей на навчання з 15 вересня.

Директор БДЮТ Марина Дєєва

На зображенні може бути: 4 людини, зокрема Марина Дєєва та Оксана Серга, люди стоять, люди сидять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, дитина, сидить, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, люди сидять та на відкритому повітрі