05.09.2022 Педрада Диканського БДЮТ

На засіданні педагогічної ради закладу позашкільної освіти - Диканського БДЮТ розглянули та затвердили проєкти основних документів:

15:56 07.09.2022

Участь у міжнародному конкурсі «Дітям світу – сонце й мир!»

До Всесвітнього дня дитини (20листопада) вихованка гуртка "В'язання гачком" Іванченко Діаночка бере участь у міжнародному конкурсі дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!» До участі у конкурсі ми підготували не звичайну листівку. Діаночка любить в' язати, саме такою була її листівка. Зв'язала й поле з квітами , й небо і сонечко, і маленьку Україночку! Діти України проти війни, а без миру, немає майбутнього!

15:50 07.09.2022

Арт_наступ. "Мистецтво проти війни"

Збройні Сили України – справжні янголи-охоронці, які безстрашно стоять на сторожі нашої державності. Не менш важливим є внесок підрозділів територіальної оборони і навіть мирного населення у містах і селах, яке без зброї зупиняє танки!

15:44 07.09.2022

Арт_Наступ творчих і талановитих дітей закликав війну ЗУПИНИТИСЬ!

Діти мріють про Мир, про щасливе дитинство, про квітучу Україну, про мирне небо, про цілісність територій! Педагоги Диканського БДЮТ охопоювали усіх бажаючих дітей, від найменших учасників заходу, які залишали на аркушах паперу свої неповторні шедеври. Роботи на мольбертах під керівництвом художниці Анжеліка Кр і керівників гуртків виконані у різних техніках (акварель, гуаш, акрил, кава, олівці і фломастери), колективна робота з малюнками "Веселка - символ миру" з Марина Дєєва, пластилінографія на склі "Квітуча Україна" з Вікторія Оксьоменко, малюнок на асфальті та на чорних дощечках кольоровою крейдою.

15:37 07.09.2022

25.08.2022 Інструктивно-методична нарада

Інструктивно-методична нарада від Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського "Про особливості організації виховної роботи позашкільної освіти, викладання предметів духовно-морального спрямування в закладах загальної середньої освіти у 2022 - 2023 н.р." висвітлила основні напрямки:

15:28 07.09.2022

Рожева Панама

Рожева Панама як у Kalush об'єднала Україну, стала справжнім символом української перемоги!

15:12 07.09.2022