A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Диканський будинок дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради

Розклад гуртків

з/п

 

 

Назва гуртка

ПІБ керівника

гуртка

Дні

роботи

Години

роботи

Місце проведення

гуртка

1

Бісероплетіння

Воронянська Ольга Миколаївна

Ср.

 

 

13.00-17.00

 

БДЮТ

 

2

Народна творчість

Воронянська Ольга Миколаївна

 

Пн.

Чт.

 

14.30-16.30

14.30-16.30

 

Диканська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

3

Народознавчий «Джерело»

Воронянська Ольга Миколаївна

 

Пн.

Чт.

12.30-14.30

12.30-14.30

Диканська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

4

Екологічний дизайн

Воронянська Ольга Миколаївна

 

Вт.

Пт.

12.30-15.30

12.30-15.30

 

Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

5

Виготовлення сувенірів

Серга Оксана

Миколаївна

Ср.

Чт.

 

13.00-15.00

13.00-15.00

 

БДЮТ

 

6

Чарівна майстерня

Серга Оксана

Миколаївна

Пн.

Вт.

 

14.00-16.00

14.00-16.00

Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

7

Природа, творчість і фантазія

Серга Оксана

Миколаївна

Пн.

Вт.

12.00-14.00

12.00-14.00

Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

8

В’язання гачком

Серга Оксана

Миколаївна

Ср.

Чт.

Пт.

15.00-17.00

15.00-17.00

13.00-15.00

 

БДЮТ

БДЮТ

БДЮТ

 

9

Образотворчого мистецтва

Кравченко Анжела Олександрівна

Ср.

 

13.00-17.00

 

БДЮТ

 

10

Декоративного розпису Кравченко Анжела Олександрівна

Вт.

Чт.

13.00-15.00

13.00-15.00

БДЮТ

11

Паперопластика

 

Кравченко Анжела Олександрівна

Вт.

Чт.

 

15.00-17.00

15.00-17.00

 

БДЮТ

12

Квіточка

Оксьоменко Вікторія Вікторівна

 

 

Пн.

Ср.

 

 

 

13.00-15.00

13.00-15.00

 

 

БДЮТ

 

13

Культура мови та спілкування

Жданова

Олена

Вікторівна

 

Чт.

Пт.

13.30-15.30

13.30-15.30

 

БДЮТ

 

14

Гончарство

Оксьоменко Вікторія Вікторівна

 

Пн.

Ср.

 

15.00-17.00

15.00-17.00

 

БДЮТ

БДЮТ

15

Початкове технічне моделювання

 

Оксьоменко Вікторія Вікторівна

 

Вт.

Чт.

Пт.

13.00.-15.00

13.00.-15.00

13.00.-15.00

 

БДЮТ

БДЮТ

БДЮТ

 

16

Ліплення 

Оксьоменко Вікторія Вікторівна

 

Пн.

Вт.

15.00-17.00

15.00-17.00

БДЮТ

17

Природа і фантазія

Требко Марина Володимирівна

 

Пн.

Пт.

 

16.00-18.00

15.00-17.00

 

ОЗ"Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Марії Башкирцевої"

 

18

Умілі ручки

Требко Марина Володимирівна

 

Ср.

Пт.

 

16.00-19.00

17.00-19.00

ОЗ"Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Марії Башкирцевої"

19

Вокальний 

Москаленко Юрій Олександрівна

 

Пн.

Вт.

Чт.

 

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

Селищний будинок культури

20

Юні оператори аматорської служби радіозв’язку

Дєєва Марина Іванівна

Вт.

Ср.

Чт.

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00

БДЮТ

21

Християнська етика

Оніпко Алла Володимирівна

 

Вт.

 

Чт.

 

Пт.

 

12.00-14.00

14.00-16.00

 

10.00-11.15

11.15-12.30

 

10.00-11.15

11.15-12.30

 

 

Балясненська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ДНЗ "Теремок"

 

 

ДНЗ "Теремок"

 

 

 

22

Хореографічний (народний та сучасний танець)

Деменська Ірина Олексіївна

Пн.

Вт.

Ср.

Чт.

Пт.

14.00-18.00

14.00-17.00

14.00-18.00

14.00-17.00

14.00-18.00

ОЗ "Диканський НВК імені М.В. Гоголя"

Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

ОЗ "Диканський НВК імені М.В. Гоголя"

Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

ОЗ "Диканський НВК імені М.В. Гоголя"

 

23 Дівочого хору Буріка Анастасія Андріївна  Пт. 14.30-16.30 ОЗ "Диканський НВК імені М.В. Гоголя"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень