A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Диканський будинок дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради

Розклад гуртків

з/п

 

 

Назва гуртка

ПІБ керівника

гуртка

Дні

роботи

Години

роботи

Місце проведення

гуртка

1

Бісероплетіння

Воронянська Ольга Миколаївна

Ср.

Чт.

 

14.30-16.30

15.00-17.00

Диканська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

2

Народна творчість

Воронянська Ольга Миколаївна

 

Пн.

Чт.

 

14.30-16.30

13.00-15.00

 

Диканська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

3

Народознавчий «Джерело»

Воронянська Ольга Миколаївна

 

Пн.

Ср.

12.30-14.30

12.30-14.30

Диканська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

4

Екологічний дизайн

Воронянська Ольга Миколаївна

 

Вт.

Пт.

13.30-16.30

13.30-16.30

 

Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

5

Рукоділля

Серга Оксана

Миколаївна

Вт.

Чт.

13.00-15.00

15.00-17.00

 

Диканський НВК імені М.В.Гоголя

 

6

Чарівна майстерня

Серга Оксана Миколаївна

Пн.

Ср.

 

13.00-15.00

13.00-15.00

Диканський НВК імені М.В.Гоголя

 

7

Природа, творчість і фантазія

Серга Оксана Миколаївна

Пн.

Чт.

15.00-17.00

13.00-15.00

Диканський НВК імені М.В.Гоголя

 

8

В’язання гачком

Серга Оксана Миколаївна

Вт.

Ср.

Пт.

15.00-17.00

15.00-17.00

13.00-15.00

БДЮТ

БДЮТ

Диканський НВК імені М.В.Гоголя

 

9

Образотворчого мистецтва

Артюх Світлана Михайлівна

Пн.

Вт.

Пт.

 

14.00-17.00

14.00-17.00

13.00-16.00

БДЮТ

 

10

Ліплення

 

 

Оксьоменко Вікторія Вікторівна

 

Вт.

Чт.

 

 

15.00-17.00

15.00-17.00

 

Диканський

НВК

ім. Гоголя

11

Декоративного розпису

Артюх Світлана Михайлівна

 

Пн.

Ср.

 

15.00-17.00

14.00-17.00

 

БДЮТ

12

Квіточка

Оксьоменко Вікторія Вікторівна

 

Пн.

Ср.

13.00-15.00

13.00-15.00

 

 

Диканський НВК імені М.В.Гоголя

 

13

Культура мови та спілкування

Жданова

Олена

Вікторівна

 

Чт.

Пт.

15.00-17.00

15.00-17.00

 

Диканський НВК імені М.В.Гоголя

 

14

Гончарство

Оксьоменко Вікторія Вікторівна

 

Пн.

Ср.

 

15.00-17.00

15.00-17.00

 

БДЮТ

БДЮТ

15

Початкове технічне моделювання

 

Оксьоменко Вікторія Вікторівна

 

Вт.

Чт.

Пт.

13.00.-15.00

13.00.-15.00

13.00.-15.00

 

БДЮТ

БДЮТ

БДЮТ

 

16

Виготовлення сувенірів

Гринь Каріна Юріївна

 

Пн.

Вт.

13.00-15.00

15.00-17.00

Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

17

Природа і фантазія

Гринь Каріна Юріївна

 

Пт.

 

12.00-14.00

 

Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

18

Умілі ручки

Гринь Каріна Юріївна

 

Ср.

Чт.

 

15.00-17.00

13.00-15.00

Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

19

Паперокручення

Гринь Каріна Юріївна

 

Пн.

Вт.

 

15.00-17.00

12.00-15.00

Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.

20

Юні оператори аматорської служби радіозв’язку

Дєєва Марина Іванівна

Вт.

Ср.

Чт.

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00

БДЮТ

21

«Стань творцем свого життя»

Оніпко Алла Володимирівна

 

Вт.

 

14.00-17.00

 

Балясненська

ЗОШ І-ІІІ ст.

22

Християнська етика

Оніпко Алла Володимирівна

 

Вт.

 

 

Чт.

 

 

 

Пт.

12.00-14.00

 

 

15.00-16.00

16.15-17.15

 

 

15.00-16.00

16.15-17.15

 

 

 

Балясненська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ДНЗ «Теремок», ДНЗ «Ромашка»

ДНЗ «Теремок», ДНЗ «Ромашка»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень