Заняття Бугай Ю.С. ("Вокальний гурток", "Дівочого хору")

20.09.2023р. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ВОКАЛЬНОГО ГУРТКА.

На заняттях гуртка діти вчать нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном, дикцію та виразність співу. Гуртківці розширюють свій кругозір, самореалізуються та підвищують власну самооцінку. Вокальний спів сприяє координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок, розвитку дихання, гнучкості голосу.

09:14 13.10.2023

05.07.2023. Музично-ігрове заняття

Гойдалка… У цьому слові і дитинство, і сонячні дні, і щастя, і політ, і радість. Це місце, де пахне спілими сливами, що нависають над головою, ароматним домашнім чаєм з м'яти, легкістю та безтурботністю.

10:41 06.07.2023

16.06.2023 Музично-ігрове заняття вокального гуртку

Літо. Сезон канікул і відпочинку. Можна із самого ранку до пізнього вечора бути на природі — відпочивати, розважатися, подорожувати або просто проводити дозвілля з користю. Однак бувають моменти, коли діти не знають, чим зайнятися. Саме на такий випадок команда БДЮТ готова проводити цікаві заняття.

11:53 05.07.2023