20.09.2023р. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ВОКАЛЬНОГО ГУРТКА.

Дата: 13.10.2023 09:14

На заняттях гуртка діти вчать нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном, дикцію та виразність співу. Гуртківці розширюють свій кругозір, самореалізуються та підвищують власну самооцінку. Вокальний спів сприяє координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок, розвитку дихання, гнучкості голосу.

Завдання: прищепити любов до вокального мистецтва та навчити правильно виконувати вокальні твори; пробуджувати в дітей інтерес до вокального мистецтва; розвивати вокальні задатки дитини; формувати бажання виступати перед глядацькою аудиторією. Виховувати у дітей естетичний смак, самооцінку, наполегливість, почуття впевненості у своїх силах.

Співати діти починають із п'ятирічного віку. Якщо ви хочете вчитися вокальному співу, виступати та цікаво проводити час приходьте до Диканського БДЮТ.

Керівник гуртка: Юлія Бугай