Гноми - міфічні істоти

Дата: 29.12.2021 09:20

Гноми - казкові зворушливі персонажі, улюблені дитячі іграшки та естетичні інтер'єрні аксесуари для дорослих. Оригінальний подарунок на будь-яке свято, що символізує багатство та оберіг оселі. На гуртку ПТМ наші вихованці зробили ексклюзивних гномів своїми рученятами з підручних матеріалів. Існує безліч способів, під час яких використовують нескладні техніки та матеріали.

Різдвяних гномів можна виконати з носків, рукавів старого светра (тулуб, ручки,ніжки), наповнювач (халофайбер), декоративних зірочок, сніжинок, намистин, для бороди використрвували ворсисте хутро. Одяг для гномиків наші дітки прикрашали на свій смак.

Задоволені та щасливі діти пішли прикрашати каміни, дивани, полиці своїми гномиками.

Разом з нашими розумниками хочеться займатися чимось новеньким, незвичайним, зробленим своїми руками. Вдома дехто з дівчаток наробили багато гномиків, щоб подарувати своїм близьким.

Керівник гуртка В.Оксьоменко