04.01.2023 КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ

Дата: 17.01.2023 09:30

Щорічний обласний конкурс з науково-технічної творчості дітей "Космічні фантазії" знову оголошено, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 18.03.2022 року № 1/3544-22 «Про забезпечення освітнього процесу в закладах позашкільної освіти під час дії воєнного стану». Сьогодні,

як ніколи, актуальне фантазування з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, їх зацікавлення дослідженнями Землі та космосу, популяризації знань у галузі природознавчих і гуманітарних наук. Обласний заочний конкурс «Космічні фантазії» відбудеться за двома віковими групами: молодша – 8-12 років та старша – 13-16 років. Від кожного закладу позашкільної освіти можна подати лише 2 роботи.

Вікторія Оксьоменко та Анжеліка Кравченко (керівники гуртків) готують дітей до конкурсу, залучивши техніку початкового технічого моделювання та змішану техніку образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.

Космічні ідеї у дітей досить актуальні! Пошук Галактик і планет, де усі живуть в МИРІ та ДОБРІ!

Перші кроки до створення композиції на конкурс.

На фото: робочі миті творчого процесу.

Директор БДЮТ Марина ДЄЄВА