09.02.2023р. Гурток: "Культура мови та спілкування"

Дата: 16.02.2023 09:33

Тема: "Серденько любові"

Мета: ознайомити дітей з цікавими особливостями святами; розвивати допитливість, творчу активність, уміння висловлювати свої почуття, комунікабельність, мову, мислення, пам’ять, увагу; розширювати світогляд дітей; виховувати почуття товариськості, доброзичливості, взаємопідтримки, поваги та любові до ближніх.

Любов — найкраще в світі почуття,

Вона не має меж — безкраю.

З любові починається життя,

Вона усе найкраще починає!

Це ж від любові сонечко встає

І промінцями землю зігріває.

Зозуля навесні в гаю кує

І соловейко пісеньку співає.

День усіх закоханих традиційно відзначають 14 лютого, яке є одним з найпопулярніших свят у цілому світі, що об’єднує людей різних національностей та країн.

Це свято не лише для закоханих молодих людей, але і прояв любові до найрідніших: тата, мами, братика чи сестрички, бабусі та дідуся, адже вони нам дарують найбільше своєї любові.

Любов — це дуже світле почуття.

І кожному з ним легко і прекрасно.

Любов до тата й мами — на усе життя.

Це зрозуміло кожному і ясно.

Бо ж тато й мама нам життя дали

І люблять нас понад усе на світі.

І прихилили б небосхил, якби могли,

Щоб у добрі росли їх любі діти.

Для вихованців гуртка "Культури мови та спілкування" був проведений пізнавальний та цікавий виховний захід до Дня Святого Валентина "Серденько любові".

Дітки ознайомилися з цікавими легендами про те, як, де і коли виникло свято, як його відзначали та відзначають у наш час, пограли у гру "Мультфільмознавці" та кожен мав змогу назвати найніжніші слова для найдорожчих за поданими буквами у грі "Чарівні та ніжні слова"

Так як символом цього свята були яскраво-червоні сердечка, купідони, пара голубів, букети троянд та фіалок, їхні зображення стали обов’язковими елементами святкових листівок – “валентинок”, то свій прояв любові до матусі вихованці змогли втілити у свою власну Валентинку.

"Любові не потрібна мова – вона зрозуміла усім серцям".

Керівник гуртка Олена Жданова