07 .04. 2023 року Гурток "ПТМ".

Дата: 03.05.2023 09:40

Оформлення тематичних подарунків.

Готуємося до Великодня. Всі ми любимо отримувати подарунки.

Подарунок поліпшує настрій, дарує відчуття потрібності та приносить найщиріші позитивні емоції.

Навчаємо дітей дарувати подарунки близьким та друзям. Зробити приємне

Дарування подарунків — це ціла наука вдячності, уміння віддавати, не жаліти те, що даруєш. Процес подяки полягає в тому, що ми робимо людині приємно не за щось, а просто так, за те, що вона є на світі. Таким чином ми демонструємо свою любов і повагу, намагаємося свої почуття передати в самому подарунку.

Потрібно цікаво пакувати подарунок, аби людині були приємно його отримувати.

І головне — з якою енергією та любов’ю, теплотою в серці та добрими словами дарувати подарунок.

До Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості завітали учні 3-В класу разом з класним керівником Людмила Ладур, щоб створити Великоднє яйце для цукерок. Діти принесли солодощі, які задекорували до свята для своїх рідних та друзів. Даруйте та отримуйте задоволення!

Під час роботи дотримувались правил техніки безпеки.

Керівник гуртка Вікторія Оксьоменко