Чудова робота - чудові результати

Дата: 08.08.2022 09:49

Відповідно до наказу Полтавського обласного центру науково-технічного творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради від 18.04.2022 номер 23 " Про проведення обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва та початкового технічного моделювання" 17-31 травня 2022року.

На виставці було представлено 180 робіт вихованців гуртків закладів позашкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти Полтавської області.

Вітаємо нашу Настя Федотченко з перемогою! Анастасія отримала диплом I ступеня з роботою "Квітни, моя Україна!". Бажаємо натхнення, творчого потенціалу, не зупинятися на досягнутому, розвивати свої здібності!

Виставка проводилася з метою розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, а також раціоналізації та винахідництва.

Керівник гуртка "Квіточка" В.Оксьоменко