12.04.2023 Вокальний гурток.

Дата: 03.05.2023 09:49

Тема. Хоровий спів.

Мета: розвивати музичні здібності та інтерес дітей, формувати патріотичні почуття засобами української пісні.

Заняття в хорі – це насамперед розвиток голосу та слуху дітей, їхньої розумової діяльності, творчого мислення, уяви, емоційності, пам’яті.

Хоровий спів - один з найулюбленіших видів музичної діяльності дітей.

Значення хорового співу різноманітне. Він сприяє розвиткові не лише музичних здібностей і голосу дитини, а й мислення, мовлення, розширенню словникового запасу. Хоровий спів, викликаючи в молодших школярів яскраві емоції, впливає на естетичні і моральні почуття.

Сьогодні в нас було цікаве, дуже пізнавальне заняття, на якому ми продовжили знайомство з піснею. Ми дізнались, що означають музичні слова і терміни, які зустрічаються у вокалі. А ще діти розвивали музично – ритмічну майстерність, яка викликає у них особливе задоволення, радість і піднесений настрій. В кінці заняття зробили міні-концерт, на якому заспівали пісню до Великодня « Христос Воскрес!»

Керівник гуртка: Юлія Бугай