24.11.2023р Вокальний гурток

Дата: 14.12.2023 09:54

Тема. Співаємо про щасливе життя

Приємна осіння днина, сонце періодично грається в хованки, заходячи за хмари, І знову зустріч друзів на вокальному гуртку. Зібралися ті хто полюбляє співати, розважатися, гратися. Веселі розваги та тепла дружня атмосфера..

Коли дітям добре та весело, вони посміхаються. Достатньо лише посміхнутися або подарувати посмішку перехожому і навколо все сяє яскравими фарбами. Усмішка - це джерело щастя.

На чергове музично-розважальне заняття юні вихованці прийшли з усмішкою на обличчі. Діти раді спілкуванню. Вони розважалися, згадували руханки, виконували ритмічні вправи. Промовляли скоромовки і багато співали. Співали про дитинство, про зиму та квітучу Україну. І мріяли про щасливе життя під мирним небом.

Усмішка дітей - це найбільша радість дорослих! То доказ того, що дитина щаслива!

Керівник гуртка: Юлія Бугай