13.10.2023 Вокальний гурток

Дата: 30.10.2023 09:56

Тема. Пісня вчить премудрості життя.

Пісня супроводжує дитину із самого раннього віку, пісня, як народна, так і сучасна, вчить премудрості життя, спілкування, допомагає розібратися в життєвих проблемах, сповнює серце дитини почуттям любові до людей, до природи, до рідної землі, до батьків, розповідає про наші святині, про чисті й ніжні почуття.

Заняття співом розвивають у вихованців вокальні здібності та навики, прищеплюють правила співочої постави та поведінки, організовують концертну діяльність вихованців.

На черговому занятті гуртка діти вчили нові пісні, відпрацьовували чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном, дикцію та виразність співу. Гуртківці вчили розспівки. А руханки стали родзинкою заняття.

Діти отримали неймовірні емоції.

Керівник гуртка: Юлія Бугай