21.12.2023 Гурток: Акварелька

Дата: 27.12.2023 09:59

Тема: Різдвяні подарунки брилочки" Янголи "для наших Захисників.

Для кожної людини найбільш коштовним є той подарунок, який зроблено від щирого серця. Саме він допомагає долати життєві труднощі, йти вперед до мети, відновлювати власні життєві сили в боротьбі за незалежність.

Сьогодні ми зробили все необхідне, аби встигнути підготувати подарунки до зимових свят. Сподіваємося, що принесуть нашим бійцям тепло маленьких сердець. Ми впевнені, що саме такі невеличкі справи допоможуть у наступному році зробити наш світ добрішим і щасливішим, а Україну вільною. Адже поки ми готові радіти простим речам, піклуватися про інших та віддавати свою любов, ми зможемо подолати все.

Тому сьогодні ми з дітками виготовляли різдвяні брилочки щоб завжди були поруч з захисниками і на другому стороні діти написали своє ім'я і щоб всі поверталися живими .

Після завершення заняття зняли відео звернення до наших захисників. Щастя, здоров'я, повертайтеся живими.

Подарунки з побажаннями на передову для наших Захисників передамо волонтерам.

Керівник гуртка: Кравченко Анжела