28.12.2022р. Гурток "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку"

Дата: 30.12.2022 10:01

Святковий Новорічний ранок в Будинку дитячої та юнацької творчості об'єднав вихованців з різних гуртків. Основними героями у казці, яка так сподобалася усім дітям, стали вихованці нашого гуртка:

- Усенко Матвєй (Колобок), не дивлячись на свої 6,5 років, вивчив найбільше слів сценарію та гарно подав свого героя на святі

- Лидар Євген (Ведмідь), виконав свою роль на відмінно

- Іващенко Андрій (Вовк) вразив підготовкою костюму та добрим дитячим серцем, бо не погодився грати злого вовка і створив образ доброго!!!!! (Дуже, дуже вражена гарним вихованням дитини)

- Марченко Єгор (Заєць) досить артистично втілився в роль і розважив дітей на святі

- Іващенко Тетяна (Сніжинка ) танець сніжинок виконала дуже гарно.

Виховна робота полягає в тому, щоб діти не помітили виховного процесу, а мета була досягнута. Відчуваю, що так і трапилося з юними радистами, які під час репетицій (на протязі тижня) "хватаються" за телеграфний ключ Морзе або приймають морзяночу з комп'ютерної програми аби не гаяти час.

Дякую батькам за виховання дітей!

Керівник гуртка Марина Дєєва