18.03.2022. ТВОРИ ДОБРО

Дата: 21.03.2022 10:07

Дорогі діти, бувають різні періоди у житті людей, навіть цілих народів. Бувають часи, коли, як ніколи, ми повинні бути уважними один до одного, дарувати свою допомогу, втіху і любов.

Зараз саме такий час. Прочитаймо цю притчу і будемо завжди на поготові зробити іншому добро.

ПРИТЧА

Бог приходить до кожного з нас принаймні декілька разів у житті. Потрібно тільки розгледіти Його. Пам'ятайте, що Бог може прийти в образі і старенького дідуся, і безпомічного кошеняти, і молодої дівчини. Тож коли ви побачите, що комусь потрібна допомога - не відвертайтеся. Допоможіть, втіште, поговоріть. Можливо, це Він намагається втілити котрусь із ваших мрій, і свого задуму творити тебе Людиною.

І наша подальша доля залежить від того, як ми себе поведемо у мить цієї вирішальної зустрічі.

Культорганізатор

Алла Оніпко