23.11.23 Гурток:Народна творчість

Дата: 13.12.2023 10:12

"Квілінг"

Для роботи знадобиться:шило,пінцет, ножиці, клей, олівець,шаблон-лінійка

Створити диво своїми руками так просто! Варто лише звернутися до стародавньої традиції паперокручення — і філігранний візерунок у стилі квілінг готовий.Ажурні вироби з квілінгу прикрасять будь-яке підвіконня, стіну, робочий стіл або дитяче ліжечко. Витончені листівки, панно або маленькі сувеніри з квілінгу напевно припадуть до душі юним шанувальникам прекрасного і тим, чиє серце незмінно прагне казки.Творцями перших квілінг-виробів вважають ченців середньовічної Європи. Обрізаючи позолочені краї релігійних книг і закручуючи паперові смужки на кінчику пера, вони робили медальйони, котрі створювали імітацію золотої мініатюри. Недарма з англійської мови слово «quill» перекладається як «пташине перо».Квілінг — неповторна техніка, яка допоможе передати легкість і вишуканість мереживних візерунків.Перед початком роботи ознайомся з основними елементами квілінгу, так званими модулями. Саме різні форми закручених в спіральки паперових смужок дозволять домогтися бажаного результату.Ми сьогодні тільки знайомилися,і дуже старанно працювали.Діти були задоволені своєю роботою.

Керівник гуртка: Шапченко Антоніна