25.12.2023 Гурток «Дівочого хору»

Дата: 27.12.2023 10:14

Тема. Музичні забави.

У розпалі підготовка до новорічних свят. Різдво, Новий рік, напевно, найбільш улюблені і довгоочікувані зимові свята і для дітей і для дорослих. Зимові розваги, прикрашені ялини, подарунки, різноманітні смаколики – скільки радощів приносять вони! А ще – це новорічні дива і здійснення найзаповітніших бажань!

Протягом заняття вокального гуртка зі сцени лунали новорічно-різдвяні пісні у виконанні вихованців.

Адже, зустрічати Новий рік разом із друзями, виконуючи новорічні пісні, є чудовим способом насолоджуватися святковим моментом. Діти відпрацьовували чистоту інтонації, техніку володіння голосом, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном, дикцію та виразність співу.

Заняття закінчилося, але на згадку залишилися чудовий настрій, позитивні емоції та зміцніла дружба!

Так хочеться, щоб кожен день став для дітей святом. Хочеться побажати приємних, казкових несподіванок, цікавих зустрічей і якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ!

Керівник гуртка: Юлія Бугай