05.03.2024 Гурток "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку"

Дата: 26.03.2024 10:21

Відповідно до наказу Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради від 06.02.2024 року № 12 «Про проведення обласного відкритого конкурсу «Лісова пісня» зі встановлення зв’язку», річного плану роботи Диканського будинку дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради з 26 лютого по 05 березня 2024 року дистанційно, за допомогою онлайн відео конференції, проведено конкурс зі встановлення зв’язку (онлайн формат).

Захід пройшов відповідно до Програми та Умов проведення відкритого обласного конкурсу зі встановлення зв’язку (м. Луцьк).

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Освітньою програмою закладу позашкільної освіти та Річним планом роботи Диканського БДЮТ на 2023 – 2024 навчальний рік, з метою розвиту науково-технічної творчості учнівської молоді, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, активізації роботи радіоаматорських гуртків, популяризації технічних видів спорту серед учнівської молоді та пропаганди здорового способу життя, команда Диканського БДЮТ прийняла участь в змаганнях Всеукраїнського рівня.

Згідно Положення змагань вихованці гуртка Чипенко Станіслав та Рокотянський Владислав виступили у старшій віковій групі (16 - 19 років) по наступних вправах:

• встановлення зв'язку телефоном українською мовою

(всього 35 учасників)

• встановлення зв'язку телефоном англійською мовою

(всьогог 32 учасники)

Виступили з гарними результатами:

Чипенко Станіслав має "Срібло" з англійського зв'язку та

"Бронзу" з українського,

Рокотянський Владислав виборов "Золото" з англійського зв'язку.

ЧЕКАЄМО з м. ЛУЦЬК ДИПЛОМИ І МЕДАЛІ для нагородження!

Вітаємо чемпіонів технічного виду спорту!

Молодшу групу юних радистів продовжуємо готувати до участі на такому високому рівні.

Керівник гуртка Марина ДЄЄВА