28.06.2023 Музично-розважальна програма

Дата: 06.07.2023 10:21

Розпал літа. У блакиті неба ллє щедру пісню жайвір, ходять в отарах хмарки, неначе чудні легкі дирижаблі...

На термометрі 20+ градусів. Задощило. Щоб сховатися від дощику та поспілкуватися діти біжать до БДЮТ на цікаві заняття до улюблених педагогів.

Радісний, піднесений настрій юних вокалістів. Під час зустрічі друзів панувала атмосфера добра, ніжності та поваги.

Заняття вокального гуртка − це спектр знахідок і пошуків, що розкриваються через індивідуальне ставлення до кожного учня, постановку співочого голосу та дихання, розвиток музичного слуху.

Отож, чергове заняття було присвячене казці. Казку люблять всі: і дорослі, і діти. Казка, будучи важливим засобом розумового розвитку дитини, розвиває фантазію, допомагає зрозуміти музику. Казка дає потужний поштовх розвитку добрих почуттів у маленькій людині.

До нас на заняття завітали казки. Які саме — здогадувалися дітлахи. Музика допомагала краще зрозуміти зміст казки та охарактеризувати її героїв. Адже композитори — теж казкарі, вони розповідають казки особливою мовою — мовою музики.

Діти згадували казки, співали пісні, виконували під музику руханки, вчили розспівки, грали в ігри під музику.

Звичайно, будь-яка пора прекрасна і незабутня по-своєму, але чому ж всі так люблять літо? Адже, в цей час хочеться забути про всі проблеми і просто насолоджуватися життям, вірити в казку і в здійснення бажань.

Керівник гуртка: Юлія Бугай