18.03.22 дистанційне заняття гуртка "Хореографічний"

Дата: 21.03.2022 10:21

Розтяжка в домашніх умовах !

Гімнастика і хореографія, якими діти займаються тільки для власного задоволення, як хобі, приносять лише користь. Вправи для розтяжки для дітей корисні тим, що вони допомагають нормалізувати і оптимізувати тонус практично всіх груп м`язів, зміцнюють спину і вирівнюють поставу. Через зняття тонічного напруги вони активізують відповідні структури мозку. Поліпшується психічний стан дитини, ще й тому, що будь-які вправи знімають накопичилася фізична і психічна перевтома, яке дуже властиво дітям, особливо шкільного віку.

Діти не можуть розтягуватися самостійно, особливо складна розтяжка для початківців дітей. Завдання дорослих - допомогти дитині правильно, без ривків і порушення техніки виконувати вправи на розтяжку.

Правила виконання вправ на розтяжку у дітей

Вправи на розтяжку у дітей не повинні супроводжуватися болем.

Перед розтяжкою необхідна розігріває м`язи розминка.

Тренування повинні бути регулярними.

Будь-яка вправа на розтяжку повинно складатися з чотирьох фаз: прийняття потрібної пози, розтяжка, плавний вихід з положення, пауза.

Розтяжку можуть виконувати діти з трьох-чотирьох років.

#диканськийбудиноктворчості #хореографія