26.05.2023р. Гурток" Спортивний та пішохідний туризм"

Дата: 03.07.2023 10:22

Тема. Туризм як спосіб оздоровлення.

Свiжe пoвiтря, цiкaвe зaйняття, кoриcть для тiлa i мoрaльнe зaдoвoлeння – прo дитячий туризм мoжнa рoзпoвiдaти нecкiнчeннo, aджe вiн дoпoмaгaє дiтям рocти здoрoвими, упeвнeними в coбi i щacливими.Оздоровчо-спортивний туризм як шлях збереження здоров’я дітей полягає в туристичних подорожах чи походах саме шляхом подолання невеликої відстані, території, покладаючись на власні вольові та фізичні зусилля. Саме активна форма пересування на чистій в екологічному плані території з гарними краєвидами дає великий ефект збереження здоров’я. Рухаючись у оптимальному ритмі, через деякий час туристи починають відчувати ейфорію, яку можна назвати «м’язовим щастям». Крім того, якщо такий рух супроводжується єднанням із природою, відбувається на фоні чудових ландшафтів, ефект збереження здоров’я значно посилюється. Дітлахи відпочивають не лише тілом, а й душею, що значно впливає на збереження здоров’я кожної дитини .

Керівник гуртка Сергій Жернов