14.03.2023р. Гурток "Культура мови та спілкування"

Дата: 27.03.2024 10:23

Тема: "Україна - наша держава"

Мета: ознайомити вихованців із загальними територіями нашої держави-України, які були і зараз є; розширити знання про ті території, які раніше належали до України; узагальнити основні поняття; виховувати любов до рідного краю.

Україна —

Рідний край.

Поле. Річка.

Зелен гай.

Любо стежкою

Іти -Тут живемо

Я і ти!

Україна - це наша держава, де ми народилися і живемо. Вона зачаровує не тільки нас, але і туристів, красою луків, безмежністю та безкрайністю степів, щедрістю та багатством полів, неповторністю рівнин, мужністю гір-велетнів, різноманіттям флори та фауни.

Україна - багата та незламна держава, яка жила в мирі із сусідніми державами.

Та настали часи, коли вона змушена захищати і відстоювати свої кордони, але зберегти деякі території так і не змогла.

До вторгнення російської федерації на нашу територію, Україна у своє у складі мала АР Крим та м.Севастополь та на жаль, ці території уже не належать нашій державі.

Сумісно із Дитячою публічною бібліотекою (провідний бібліотекар Воронянська Л.І.) був проведений тематичний захід про АР Крим та м.Севастополь для вихованців гуртка "Культури мови та спілкування". Лариса Іванівна розповіла цікаву, пізнавальну та корисну інформацію про Крим, його історію, життя людей, традиції; ознайомила діток з тематичною виставкою книг, розповіла казки, які були складені про ці території, крім того діти ще переглянули відеоролик.

Розповідь Воронянської Л.І. доповнила Алла Оніпко (культорганізатор БДЮТ).

У кінці заходу дітки отримали розмальовки (як домашнє завдання), де вони повинні розмалювати Україну та АР Крим, коли він ще був у склад нашої держави.

З проведеного заняття дітки дізналися багато нового та цікавого.

Красивий, щедрий рідний край

І мова наша солов’їна.